Erikoissivut
PÄÄTUOTERYHMÄ

Data-, antenni- ja puhelinverkko

Näytä suodattimet
Nimi Hinta
Näytä tulokset:
Yhteensä 168 tuotetta.
Yhteensä 168 tuotetta.
< edellinen12345
0
2
547308
€ 4.90
sis. ALV
DatapistorasiatKESKIÖLEVY JUSSI 2xRJ45 PÖLYLUUKUT VAL
7204081

0
Heti myymälästä tai toimitukseen
100
0
73278
€ 8.50
sis. ALV
TietoverkkotuotteetActassi liittimille Värirengas, musta
7200413 EAN 6410072004136

TuotetiedotTuotemerkki Schneider ElectricTuotenumero S-7200413Korkeus 21.0 mmSyvyys 14.0 mmLeveys 21.0 mmVäri MustaTuoteryhmä LexCom HomeTuote KiinnitysrengasTuotekuvaus LxO kiinnitysrengasVäri mustakorkeus...
0
Arvioitu: 2 - 15 arkipäiviä
100
0
66350
€ 8.60
sis. ALV
ValokaapelitVALOKAAPELI KANAVA/MAA NEXANS FYO2PMU 6SML FIN201
0236408 EAN 7330000053373

0
Arvioitu: 2 - 15 arkipäiviä
100
0
66377
€ 8.60
sis. ALV
ValokaapelitValokaapeli sisu 4xOM3 (50) FXMSU 1x4 OM3 HF F2 Eca
0245631 EAN 6410002456318

0
Arvioitu: 2 - 15 arkipäiviä
100
0
66349
€ 8.70
sis. ALV
ValokaapelitVALOKAAPELI KANAVA/MAA NEXANS FYO2PMU 4SML FIN201
0236407 EAN 7330000020146

0
Arvioitu: 2 - 15 arkipäiviä
100
0
66374
€ 9.10
sis. ALV
ValokaapelitValokaapeli sisu 12xOS2 FXMSU 2x6 SML HF F2 Eca
0245602 EAN 6410002456028

0
Arvioitu: 2 - 15 arkipäiviä
100
0
78432
€ 9.20
sis. ALV
Tietoverkkotuotteet2XRJ45 VAL KESKIÖLEVY IMPRESSIVO
7204076 EAN 6418677330476

Keskiölevy RJ45 rasian rungoille 1800.xx. Sopii 85mm peitelevyihin sekä sovittimen 2519-xx avulla 100mm peitelevyihin. Valmistettu korkealaatuisesta ja kestävästä muovimateriaalista. Pinta on kiiltävä...
0
Arvioitu: 1 - 5 arkipäiviä
100
0
66378
€ 9.50
sis. ALV
ValokaapelitValokaapeli sisu 8xOM3 (50) FXMSU 2x4 OM3 HF F2 Eca
0245632 EAN 6410002456325

0
Arvioitu: 2 - 15 arkipäiviä
100
0
66380
€ 9.50
sis. ALV
ValokaapelitValok.sisu 4xOS2+8xOM3 (50) FXMSU 1x4 SML + 2x4 OM3 HF Eca
0245634 EAN 6410002456349

0
Arvioitu: 2 - 15 arkipäiviä
100
0
66382
€ 9.60
sis. ALV
ValokaapelitValok. sisu 8xOS2+8xOM3 (50) FXMSU 2x4 SML + 2x4 OM3 HF Eca
0245652 EAN 6410002456523

0
Arvioitu: 2 - 15 arkipäiviä
100
0
66375
€ 9.80
sis. ALV
ValokaapelitValokaapeli sisu 24xOS2 FXMSU 4x6 SML HF F2 Eca
0245604 EAN 6410002456042

0
Arvioitu: 2 - 15 arkipäiviä
100
1
78824
€ 10.30
sis. ALV
Muut telekytkentäkaapelitKYTKENTÄKAAPELI 873111 LSA/RJ45 1P/R 1,0 M
7201228 EAN 6410072012285

0
Heti myymälästä tai toimitukseen
100
0
66381
€ 10.40
sis. ALV
ValokaapelitValok.sisu 12xOS2+12xOM3 (50) FXMSU 2x6 SML + 3x4 OM3 HF Eca
0245636 EAN 6410002456363

0
Arvioitu: 2 - 15 arkipäiviä
100
0
66379
€ 10.50
sis. ALV
ValokaapelitValokaapeli sisu 12xOM3 (50) FXMSU 3x4 OM3 HF F2 Eca
0245633 EAN 6410002456332

0
Arvioitu: 2 - 15 arkipäiviä
100
0
78423
€ 11.00
sis. ALV
Tietoverkkotuotteet2XRJ45 KEYSTONE EI SIS LIIT TELERASIA JUSSI
7204050 EAN 6410072040509

Telerasian runko ja keskiölevy kahdelle Keystone RJ45 liittimelle. Liittimet eivät sisälly toimitukseen. Runkoon sopivat RJ45 liittimet CEL30.Ux 3M Volition. Sopii 85mm Jussi-peitelevyihin. Toimitukseen sisältyy...
0
Arvioitu: 1 - 5 arkipäiviä
100
0
66351
€ 11.10
sis. ALV
ValokaapelitVALOKAAPELI KANAVA/MAA NEXANS FYO2PMU 12SML FIN201
0236409 EAN 7330000053380

0
Arvioitu: 2 - 15 arkipäiviä
100
0
66354
€ 11.50
sis. ALV
ValokaapelitVALOKAAPELI KANAVA/MAA NEXANS FYOVD2PMU 4SML+ 4GKL
0236443 EAN 6410002364439

0
Arvioitu: 2 - 15 arkipäiviä
1
0
433429
€ 11.50
sis. ALV
LaitekaapelitLaitekaapeli ei maadoitettu suora CEE 7/16 - suora IEC C7, 1m
DEL-109AA EAN 7340004660088

Yksikön ja seinäkoskettimen välille.Riippupakkaus.
0
Arvioitu: 3 - 5 arkipäiviä
100
0
78434
€ 11.50
sis. ALV
Tietoverkkotuotteet2XRJ45 ALU KESKIÖLEVY IMPRESSIVO
7204079 EAN 6418677330506

Keskiölevy RJ45 rasian rungoille 1800.xx. Sopii 85mm peitelevyihin sekä sovittimen 2519-xx avulla 100mm peitelevyihin. Valmistettu korkealaatuisesta ja kestävästä muovimateriaalista. Pinta on kiiltävä...
0
Arvioitu: 1 - 5 arkipäiviä
100
0
78429
€ 11.60
sis. ALV
Datapistorasiat2xkeystone liitinrunko Impressivo
7204067 EAN 6418677330445

Telerasian runko kahdelle Keystone RJ45 liittimelle. Yhteensopiva keskiölevyjen 1819-xx kanssa. Runkoon sopivat RJ45 liittimet CEL30.Ux 3M Volition
0
Arvioitu: 2 - 15 arkipäiviä
100
0
66322
€ 11.70
sis. ALV
ValokaapelitValokaapeli maa G652D FYOVD2PMU 2x12xSML (24)
0217102 EAN 6410002171020

0
Arvioitu: 2 - 15 arkipäiviä
100
0
66326
€ 11.90
sis. ALV
ValokaapelitValokaapeli maa G652D FZOMVDMU-SD 2x12xSML (24)
0217500 EAN 6410002175004

0
Arvioitu: 2 - 15 arkipäiviä
100
0
66330
€ 12.40
sis. ALV
ValokaapelitValokaapeli maa G652D FYOVD2PMU 4x12xSML (48)
0217510 EAN 6410002175103

0
Arvioitu: 2 - 15 arkipäiviä
100
0
66010
€ 12.50
sis. ALV
TelekaapelitTELEKAAPELI KANAVA/MAA NEXANS VMOHBU-TL 3x2x0,5 K1
0235801 EAN 6410002358018

0
Arvioitu: 2 - 15 arkipäiviä
100
0
73356
€ 12.60
sis. ALV
TietoverkkotuotteetDATARASIA ACTASSI VINO VAL TELERASIA EXXACT
7233111 EAN 3606480207570

• Datarasia vino 1x tai 2x LexCom-liittimille.• IP20 cc 60mm uppokojerasia-asennuksiin tai 35mm pintakojerasiaan.• Keskiölevyyn voidaan asentaa mikä tahansa LexCom-liitin.• Käännettävä...
0
Arvioitu: 1 - 5 arkipäiviä
100
0
66011
€ 12.80
sis. ALV
TelekaapelitTELEKAAPELI KANAVA/MAA NEXANS VMOHBU-TL 5x2x0,5 K1
0235802 EAN 6410002358025

0
Arvioitu: 2 - 15 arkipäiviä
594
0
433434
€ 12.80
sis. ALV
LaitekaapelitLaitekaapeli, ei maadoitettu, suora CEE 7/16 - suora IEC 60320 C7 3m
DEL-109AM EAN 7340004660095

Yksikön ja seinäkoskettimen välille.Riippupakkaus.
0
Arvioitu: 3 - 5 arkipäiviä
1681
0
433428
€ 12.90
sis. ALV
LaitekaapelitLaitekaapeli ei maadoitettu suora CEE 7/16 - suora IEC C7, 2m
DEL-109A EAN 7340004600336

Yksikön ja seinäkoskettimen välille.
0
Arvioitu: 3 - 5 arkipäiviä
100
0
78820
€ 12.90
sis. ALV
Muut telekytkentäkaapelitKYTKENTÄKAAPELI 873013 LSA/RJ45 1P 3,0 M
7201203 EAN 6410072012032

0
Arvioitu: 2 - 15 arkipäiviä
100
0
66376
€ 12.90
sis. ALV
ValokaapelitValokaapeli sisu 48xOS2 FXMSU 8x6 SML HF F2 Eca
0245608 EAN 6410002456080

0
Arvioitu: 2 - 15 arkipäiviä
166
0
433431
€ 12.90
sis. ALV
LaitekaapelitDELTACO jatkokaapeli laitekaapelille, ei maadoitettu, 3m musta
DEL-109AE EAN 4040849505089

Yksikön ja seinäkoskettimen välille.
0
Arvioitu: 3 - 5 arkipäiviä
100
0
66327
€ 12.90
sis. ALV
ValokaapelitValokaapeli maa G652D FZOMVDMU-SD 4x12xSML (48)
0217501 EAN 6410002175011

0
Arvioitu: 2 - 15 arkipäiviä
100
0
79610
€ 13.10
sis. ALV
Kytkentäkaapeli-FOKYTKENTÄKAAPELI-FO 639205 SC-APC/SC-APC OS1 5M SE
7203617 EAN 6410072036175

0
Arvioitu: 2 - 15 arkipäiviä
100
0
73353
€ 13.50
sis. ALV
TietoverkkotuotteetDATARASIA ACTASSI VAL TELERASIA EXXACT
7233101 EAN 3606480207518

• Suora datarasia pölynsuojilla 1x tai 2x LexCom-liittimille.• IP20 cc 60mm uppokojerasia-asennuksiin.• Keskiölevyyn voidaan asentaa mikä tahansa LexCom liitin.• Käännettävä...
0
Arvioitu: 1 - 5 arkipäiviä
100
0
66331
€ 13.50
sis. ALV
ValokaapelitValokaapeli maa G652D FYOVD2PMU 2x4x12xSML (96)
0217511 EAN 6410002175110

0
Arvioitu: 2 - 15 arkipäiviä
5932
0
433425
€ 13.60
sis. ALV
LaitekaapelitLaitekaapeli, PC- & seinäkosketinliitin,kulmaCEE 7/7-suora IEC C13, 2m
DEL-109 EAN 7340004600329

Yksikön ja seinäkoskettimen välille. Kulmaliitin voi auttaa ahtaissa tiloissa.
0
Arvioitu: 3 - 5 arkipäiviä
Yhteensä 168 tuotetta.
< edellinen12345